Strona główna » Marcin Dubiel kim jest?

Marcin Dubiel kim jest?

Marcin Dubiel

by admin
0 comment
Marcin Dubiel

 

4 czerwca 2022 roku dojdzie do długo wyczekiwanego starcia na High League 3. W walce wieczoru Marcin Dubiel stanie oko w oko z Alberto Simao. Czy topowy influencer poradzi sobie z wyższym o kilkanaście centymetrów raperem? Dowiedz się o wszystkich kluczowych informacjach na temat Marcina Dubiela.

Marcin Dubiel: podstawowe informacje dotyczące influencera

 

Gwiazda internetu przyszła na świat 24 października 1996 roku. Obecnie Marcin Dubiel (stan na 4 czerwca 2022 roku) ma zatem 25 lat. Wiele osób interesuje, gdzie w młodości uczył się topowy influencer. Marcin Dubiel może pochwalić się tym, że ukończył Liceum Ogólnokształcące im. Czesława Miłosza w Jaworznie. Co ciekawe, chodził do klasy o profilu matematyczno-informatyczno-geograficznym.

 

Marcin Dubiel dość późno rozpoczął karierę w internecie. Pierwszy filmik na YouTube wrzucił bowiem w grudniu 2014 roku. Pięć lat potem Marcin Dubiel został zaproszony do Teamu X. Tym projektem zarządzał m.in.

Marcin DubielStuart Burton (znany szerzej jako „Stuu”). Panowie znali się ze sobą już kilka lat, dlatego decyzja o wyborze właśnie Marcina Dubiela nie była przypadkowa. Team X wzbudzał od samego początku sporo kontrowersji.

W 2020 roku Marcin Dubiel zdecydował o odejściu z Domu X.

Już wtedy influencer był bardzo znany. Dowodem na to jest m.in. fakt, że w październiku 2021 roku Marcin Dubiel zasiadł na słynnej kanapie u Kuby Wojewódzkiego (wraz z aktorem Mateuszem Damięckim).

 

Marcin Dubiel a platforma YouTube

 

Marcin Dubiel świetnie radzi sobie w sieci. W tym momencie 25-latek ma 1,69 miliona subskrybentów na YouTubie. Jaka jest tematyka tego popularnego kanału?

Marcin Dubiel zawsze lubił prankować. M.in. osoby ze swojego najbliższego otoczenia. Raz udawał, że nie może zawalczyć na Fame MMA z powodu kontuzji.

Marcin DubielPrank wyszedł mu bardzo dobrze, ponieważ jeden z włodarzy (Wojciech Gola) szybko mu uwierzył.

Poza tym Marcin Dubiel robi rozmaite vlogi z życia codziennego, podejmuje się wyzwań, czy kręci Q&A (format filmików, na których znane osoby odpowiadają na zadane wcześniej pytania przez widzów).

Trzeba jednak wrzucić mały kamyczek do tego ogródka. Zajrzeliśmy na kanał Marcina Dubiela i ostatni filmik jest sprzed jednego miesiąca. Pozostaje mieć nadzieję, że 25-latek po walce na High League 3 wróci do regularnego wrzucania nagrań.

Marcin Dubiel – jego konta na Instagramie i TikToku są bardzo popularne

 

Marcin Dubiel to wszechstronny influencer. Działa on zatem prężnie nie tylko na YT, ale także w innych miejscach w sieci. Jego konto na Instagramie (@marcindubiel) śledzi aktualnie 2,4 miliona obserwujących. Jest to zatem znakomity wynik. Tutaj Marcin Dubiel jest już bardziej systematyczny.

Internetowa gwiazda regularnie wrzuca bowiem zdjęcia ze swojego życia. Ostatnie zostało dodane 3 czerwca 2022 roku. Z Gdyni, ale nie jest to przypadkowe. Wszak dzisiaj Marcin Dubiel zawalczy w ERGO Arenie (hala znajdująca się na granicy Gdańska i Sopotu) w main evencie na High League 3.

Marcin DubielKilka dni wcześniej 25-latek dodał zaś fotografię z Radosławem Paczuskim, który pokonał na KSW 70 w Łodzi Jasona Wilnisa. Panowie znają się z treningów w kompleksie sportowym Uniq Fight Club.

 

Jeśli chodzi o TikToka, to Marcin Dubiel zgromadził na tej platformie 1,6 miliona obserwatorów. Z kolei jego śmieszne filmiki zyskały już ponad… 26 milionów polubień.

Marcin Dubiel – jego dziewczyna także jest bardzo znana

 

Na co dzień Marcin Dubiel jest związany z inną topową influencerką. Chodzi o Natalię Karczmarczyk. „Natsu” również może pochwalić się znakomitymi wynikami w social media.

Młoda gwiazda ma 1,6 miliona obserwatorów na Instagramie, 1,19 miliona na YouTubie i 2,4 miliona na TikToku. Co ciekawe, wcześniej Marcin Dubiel był związany z Lexy Chaplin.

Marcin Dubiel: najważniejsze kontrowersje

 

W 2019 roku influencer wyjechał do Kenii. Po to, by zachęcać do robienia wpłat na budowę ośrodka rehabilitacji, który miał służyć niepełnosprawnym dzieciom. Pewnego razu do sieci trafił filmik, który mocno wzburzył widzów… Marcin Dubiel opublikował na swoim InstStory nagranie, na którym śmiał się z żartu kolegi o „skośnym murzynie”.

Trzeba podkreślić, że było to żenujące zachowanie. Na Marcina Dubiela spłynęła zasłużona fala krytyki. Influencer, chcąc ratować wizerunek, zdecydował się później na wirtualne zaadoptowanie dziecka z Kenii.

 

Rok potem Marcin Dubiel po raz kolejny podpadł – i to nie tylko swojej publiczności. Wówczas influencer był związany jeszcze z Lexy Chaplin. Para (wraz z kolegą Adrianem) udawała, że jest na wakacjach w Los Angeles. Uważni internauci szybko jednak dostrzegli, że coś jest nie tak.

Ciekawostką jest to, że kłamstwo wyszło m.in. przez… gniazdko elektryczne. Internauci spostrzegli, że w Stanach Zjednoczonych powinny być bowiem inne formy kontaktów. „Gwoździem do trumny” dla Marcina Dubiela i jego ekipy była akcja redaktorki portalu internetowego „Kozaczek”.

Ta przyłapała ich na gorącym uczynku. Okazało się, że Marcin Dubiel nie był wcale w Los Angeles, a zdjęcia, czy relacje zostały robione z… Warszawy. Internetowe gwiazdy próbowały tłumaczyć się, że to przecież kolejny prank, który tym razem miał objąć całą Polskę itp. Na pewno po tej akcji pozostał jednak spory niesmak.

Dla Marcina Dubiela nie będzie to debiut w oktagonie

 

Kontrowersyjna jest także znajomość Marcina Dubiela z Kacprem Błońskim (@kacperblonsky na Instagramie). Panowie mieszkali razem w Domu X. Początkowo byli świetnymi kolegami, a potem dochodziło między nimi do coraz większych spięć. Konflikt miał zostać zakończony po walce na Fame MMA 8.

Tak się jednak nie stało. Finalnie wygrał Kacper Błoński, a pomiędzy panami cały czas iskrzy. W poprzednim roku miało dojść do długo wyczekiwanego rewanżu. Ostatecznie jednak kibice musieli obejść się smakiem. Podobno walki nie chciał Marcin Dubiel, który zdaje sobie sprawę z tego, że Kacper Błoński jest w znakomitej formie.

Być może do rewanżu dojdzie po High League. Warto zaznaczyć, że po przegranej (z Kacprem Błońskim) Marcin Dubiel zanotował już dwie wiktorie. Obie na Fame MMA. Na jubileuszowej, dziesiątej gali pokonał Cezarego Nykiela. Członek Teamu X 2 przegrał w drugiej rundzie przez gilotynę. Później Marcin Dubiel okazał się zdecydowanie lepszy od Wojciecha Przeździeckiego i triumfował już w pierwszej rundzie.

 

Marcina Dubiela czeka wyjątkowo ciężkie zadanie na High League 3…

 

Nie da się ukryć, że walka na High League 3 będzie dla Marcina Dubiela największym wyzwaniem. Naprzeciwko niego stanie bowiem mierzący 200 cm Alberto Simao. Zdecydowanym faworytem firm bukmacherskich jest debiutujący w oktagonie (ale mający na swoim koncie mnóstwo walk ulicznych) 28-letni raper.

You may also like

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00