Strona główna » Ekipa – fani mogą wygrać udział w jednym z filmów

Ekipa – fani mogą wygrać udział w jednym z filmów

Ekipa

by admin
0 comment
ekipa friza

 

Zawsze marzyłeś o tym, by wystąpić ramię w ramię z „Frizem” i pozostałymi członkami Ekipy? W takim razie teraz nadarza się ku temu idealna okazja! Sprawdź w naszym artykule, jakie są dokładnie warunki ogłoszonego kilka dni temu konkursu. Dowiedz się także, kogo szczególnie chciała wysłuchać „Wersow” podczas niedawno zakończonego See Bloggers 2022 w Łodzi.

„Friz” ogłasza konkurs! Poznaj zasady!

 

Kilka dni temu na platformie YouTube ukazała się nowa piosenka Karola Wiśniewskiego. Słynnemu „Frizowi” tym razem towarzyszył „Mr. Polska” (jego nick na Instagramie to @mrpolska – obecnie 219 tysięcy obserwujących). Okazuje się, że piosenka „Awaryjne Światła” jest istotna z wielu względów.

projekt genziePrzede wszystkim fani krakowskiej Ekipy, których nie brakuje w Polsce, mogą wygrać… udział w jednym z filmików Karola Wiśniewskiego (wystąpi w nim także „Mr. Polska”). Co ważne, szczęśliwców będzie około dziesięciu („Friz” nie podał dokładnej liczby, ale na pewno nie będzie tylko jednego triumfatora).

To nie wszystko. Mniej więcej 50 kolejnych osób (tak wynika z oryginalnej wiadomości lidera Ekipy) weźmie udział w następnym teledysku. Na pewno konkurencja będzie spora, ale szanse na wygraną wcale nie są takie małe, jak można było początkowo sądzić!

 

Ekipa film

mateusz trąbkaCo trzeba natomiast zrobić, by stanąć do rywalizacji? Osoby zainteresowane konkursem i przede wszystkim nagrodami muszą nagrać TikToka do piosenki „Awaryjne Światła”. Link do nuty znajduje się pod tym adresem https://www.tiktok.com/music/Awaryjne-%C5%9Bwiat%C5%82a-7107676460135794690.

Bardzo ważne jest to, że można na spokojnie wszystko sobie przygotować i zaplanować… Wszak „deadline” w tym konkursie upływa 18 lipca 2022 roku. Każdy zainteresowany ma zatem jeszcze kilka tygodni na dołączenie do konkursu i stworzenie TikToka, który oczaruje Karola Wiśniewskiego oraz pozostałych członków Ekipy.

 

„Friz” i „Mr. Polska”: piosenka tego duetu szybko przypadła do gustu widzom

 

karol friz wiśniewskiKarol Wiśniewski to internetowy „Midas”. Praktycznie wszystko, czego dotknie się 26-latek, zamienia się bowiem w złoto. Wszystko wskazuje na to, że nie inaczej będzie tym razem.

Premiera piosenki „Awaryjne Światła” na YouTubie miała miejsce 17 czerwca 2022 roku.

W tym momencie nutka ma już ponad 2,5 miliona wyświetleń! A jeszcze przecież nawet nie minął jeden tydzień. Piosenka jest utrzymana w wakacyjnym rytmie i szybko wpada w ucho.

kamil chwastekNa pewno zatem obecna liczba wyświetleń będzie dużo razy większa. Kto wie, może nowa nutka zbliży się wynikiem do największego hitu, czyli „3kipy”?

Warto zaznaczyć, że ta piosenka ma aktualnie… ponad 100 milionów wyświetleń na platformie YouTube. Ten rezultat naprawdę rzuca na kolana.

 

Należy zaznaczyć, że nowa nutka „Awaryjne Światła” jest dziełem nie tylko Karola Wiśniewskiego i „Mr. Polska”. Dużą rolę odegrał tutaj producent LA$$A. Jego nick na Instagramie to @lassaonthetrack (w tym momencie ponad 22 tysiące obserwujących).

Za tekst odpowiadali „Friz”, „Mr. Polska” oraz B.R.O (a właściwie Jakub Birecki, który brał udział przy tworzeniu także poprzednich piosenek Ekipy). Kwestie video „ogarniał” zaś Maciej Jurek.

 

See Bloggers Łódź 2022 – na jej występ „Wersow” czekała szczególnie mocno

 

W dniach 10-12 czerwca 2022 roku odbył się Festiwal Influencerów o nazwie See Bloggers 2022. Tym razem impreza zawitała do Łodzi. Nie brakowało gwiazd znanych z telewizji, pierwszych stron gazet, a także oczywiście królów mediów społecznościowych. Na to wydarzenie wybrała się m.in. Weronika Sowa, czyli „Wersow” (prywatnie narzeczona Karola Wiśniewskiego).

Młoda gwiazda co prawda nie miała żadnego wykładu, ale i tak nie narzekała na brak zajęć. 25-latka chętnie pozowała na ściankach, a także udzielała wywiadów.

mateusz krzyżanowskiPo raz kolejny podkreśliła, że jej ulubioną influencerką jest Negin Mirsalehi (konto @negin_mirsalehi na Instagramie ma ponad siedem milionów obserwujących), która na co dzień zajmuje się modą i bardzo często publikuje zdjęcia z egzotycznych podróży itp.

Ekipa Friza film

Weronika Sowa zdradziła także, na czyj wykład czekała najbardziej. Być może to dla niektórych będzie zaskoczeniem, ale chodzi o Joannę Przetakiewicz (projektantka mody, przedsiębiorczyni, a ostatnio także założycielka Ery Nowych Kobiet). 54-latka opowiadała na See Bloggers 2022 m.in. o swojej książce „Pieniądze szczęście dają”.

marta błochTrzeba przyznać, że tytuł nieco kontrowersyjny, z czego Joanna Przetakiewicz akurat doskonale zdaje sobie sprawę, co sama otwarcie przyznała.

Na marginesie warto dodać, ze ów pozycja jest darmowa i dostępna dla każdego. Joanna Przetakiewicz zaznacza, że ten swego rodzaju poradnik nie tylko opisuje rozmaite problemy, ale także daje gotowe rozwiązania, które można swobodnie zastosować w życiu codziennym.

Ekipa Friza

54-latka w czasie swojego wykładu odniosła się także do innej kontrowersyjnej (według niej) tezy, czyli „Lepsze jest wrogiem dobrego”. Joanna Przetakiewicz skrytykowała takie podejście twierdząc, że podążanie tą drogą oznaczałoby brak chęci do dalszego rozwoju… Weronice Sowie udało się spotkać twarzą w twarz z 54-latką. Narzeczona „Friza” nie ukrywała, że Joanna Przetakiewicz jest dla niej bardzo ważną osobą. Użyła nawet słów, że jest nią „zauroczona” i ją „podziwia”.

 

„Wersow” chętnie wysłuchała też wykładów Marii Jeleniewskiej (słynna TikTokerka) oraz Martyny Wojciechowskiej (znana podróżniczka, działaczka społeczna). 25-latka przyznała, że często miała przyjemność oglądać „Kobietę na krańcu świata” i ucieszyła ją możliwość wysłuchania na żywo jednej z gwiazd TVN-u.

 

Ostatnia większa impreza w domu Ekipy?

 

Członkowie krakowskiej Ekipy powoli zbliżają się do ważnego wydarzenia. Już niedługo nie będą bowiem razem ze sobą mieszkać. To oczywiście nie oznacza, że projekt się kończy. Każdy co prawda „pójdzie na swoje”, aczkolwiek Ekipowicze dalej będą się ze sobą spotykać. Np. na nagraniach do wspólnych filmików… Projektów i nowych wyzwań na pewno nie brakuje.

członkowie ekipy

Ekipa

Kilka dni temu odbyła się zatem jedna z ostatnich większych imprez w domu Ekipy.

Wszystko ze względu na czerwcowe urodziny Katarzyny Bożek (@fusialka – 1,4 milionów obserwujących na Instagramie) i Łukasza Wojtycy (@wujekluki – 1,3 milionów obserwujących).

Co ciekawe, prywatnie są oni parą. Łukasz Wojtyca urodził się 8 czerwca, a Katarzyna Bożek 10 czerwca. Aktualnie „Wujek Łuki” ma 37 lat, a jego partnerka jest o 13 wiosen młodsza.

 

Co działo się zaś na samej imprezie? Nie brakowało oczywiście prezentów, śmiechów, tańców, czy niespodziewanych zakładów i zwrotów akcji… Kto jeszcze nie zobaczył nowego filmiku na kanale „Fusialki” powinien czym prędzej nadrobić straty.

You may also like

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00