Strona główna » Tiktokerzy w Polsce

Tiktokerzy w Polsce

Tiktokerzy

by admin
0 comment
Tiktok

Najpopularniejsi tiktokerzy w Polsce, którzy podbijają serca widzów. Wato wiedzieć, kim jest Jeleniewska lub Dobra Faza

Tik Tok od czasów pandemii jest aplikacją, która przoduje wśród innych. Oglądający mają tam swoich faworytów, którzy dzięki nim wspinają się na coraz to wyższe szczeble kariery oraz rangi na aplikacji. Poznaj królów oraz królowe polskiego tik toka!

Mary – @jeleniewska

Ta dziewczyna jest niesamowita, obecny stan jej followersów na tik toku to aż 13,4 miliony! Jeleniewska, czyli Maria Jeleniewska, stara się jednak być tajemnicza dla szerszego grona, nie mówi o sobie dużo, niewiele o niej wiadomo.

Wiemy jednak, że jej tik toki przykuwają ogromną uwagę, są rewelacyjnie wykonane, słynie ona z niesamowitych efektów i przejść, które zawsze dokładnie dopracowuje.

Maria swoją przygodę z tik tokiem zaczynała mając zaledwie 14 lat, a dzisiaj jest jedną z najbardziej popularnych polek na aplikacji, którą znają nawet ludzie z zagranicy! Ta królowa tik toka ma obecnie już 19 lat, urodziła się dokładnie 10 maja 2022 roku. Maria mieszka w Poznaniu.

Marysia posiada młodszą siostrę oraz młodszego brata. Ma ona także chłopaka, z którym od jakiegoś czasu chętnie udostępnia wspólne filmiki. Dziewczyna na swoim koncie ma współprace z naprawdę dużymi i znanymi firmami, takimi jak Wedel, H&M, Adidas, Fanta, czy Maybelline.

Twins Style – @twinsstylee

To dwójka niesamowitych braci bliźniaków, Sebastiana oraz Huberta. Chłopaki mają aż 15,2 milionów obserwujących na ten moment, co czyni ich niesamowicie popularnymi i to nawet poza granicami naszego państwa!

Sebastian oraz Hubert również mogą pochwalić się współpracą z dużą firmy, gdyż reprezentowali oni markę Adidas, co dla chłopaków jest ogromnym osiągnięciem. Bracia urodzili się 20 stycznia 1998 roku.

Marley – @marley

A dokładnie Marlena Sojka. Dziewczyna pochodzi z Katowic, a na tik toku posiada aż 9,2 miliona wiernych fanów! Marlena na swoim koncie publikuje najczęściej filmiki lip sync oraz pokazuje swoje przepiękne stroje, czy makijaże, które są jej pasją.

Na swoim koncie również ma wiele współprac z wielkimi firmami, których produkty promuje na swoim Instagramie. Marlena już od wielu lat umawia się z inną gwiazdą tik toka oraz social mediów, Kubą Norkiem. Para jest nierozłączna, wspólnie posiadają również inne konto na tik toku, gdzie nagrywają razem.

Marlena oraz Kuba razem również mieszkają, posiadają kota. Marley ma niesamowicie bliski kontakt ze swoimi odbiorcami i fanami. W jednym z wywiadów zdradziła, że kiedy tylko może odpisuje na jak najwięcej wiadomości, czy komentarzy.

Sabina Pawlik – @sabinitta

Ta przepiękna influencerka na swoim koncie na tik toku zebrała aż 6,5 miliona fanów! Urodziła się ona 21 stycznia 1996 roku, w Wodzisławiu Śląskim, przez długi czas mieszkała w Olzie, gdzie uczęszczała do poszczególnych szkół. Sabina ma siostrę, Patrycję, która jest od niej młodsza o trzy lata.

Dziewczyny bardzo często umieszczają wspólne filmiki, gdyż młodsza siostra naszej gwiazdy również posiada swoje konto na aplikacji. Sabina potrafi pięknie śpiewać, grać na gitarze, a także interesuje ją modeling.

Kinga Sawczuk – @kompleksiaraxx

Ta Pani swoją przygodę z tik tokiem zaczęła już dobre parę lat temu, bo w 2016 roku, od tamtej pory uzbierała nieziemską liczbę obserwujących, bo aż 5,1 milionów! Urodziła się ona 12 marca 2001 roku. Dziewczyna wychowywała się w Przasnyszu, czyli małym mieście w województwie mazowieckim.

Ma ona o 4 lata starszego brata. Kinga aktualnie mieszka w Warszawie. Zdradziła ona kiedyś, że kiedy powiedziała rodzicom, że chce zacząć karierę w sieci, tata pożyczył jej swoją kamerę. Mówi, że może liczyć zawsze na wsparcie swojej rodziny. W jednym z wywiadów powiedziała: “cały czas rozmawiam z przyjaciółmi i rodziną, która mnie wspiera. To oni ściągają mnie na ziemię. Cały czas pamiętam, skąd pochodzę.

Pamiętam swoje początki, jak zaczynałam, jak ciężko pracowałam, żeby być tutaj z wami”. Kinga w 2020 roku wydała swoją książkę, której tytuł to “Jak zaistnieć w necie i być sobą?”.

Gwiazda tik toka była również jedną z uczestniczek 12 edycji “Tańca z gwiazdami”. Jej partnerem tanecznym w programie był Jakub Lipowski. Para niestety odpadła z programu, a zwycięską parą w tej edycji, która odebrała Kryształową Kulę, byli Piotr Mróz oraz Hanna Żudziewicz.

Kuba – @norekkuba

Ten Pan posiada armię obserwujących, ma ich aż 5,5 miliona! Kuba, tak jak wspomniano wyżej, od paru lat spotyka się z Marleną, mieszkają razem, niedawno kupili nowy dom dla siebie i swojego ukochanego kota. Nagrywanie na tik toku to główne źródło utrzymania tej pary.

Na tik toku systematyczność jest ważna, Marlena wraz z Kubą w jednym z wywiadów przyznali, że mając trzy konta powinni nagrywać około trzech filmów dziennie, co robią, jednak starają się to rozgraniczać. Kuba pracę w social mediach skitował danymi słowami: “przede wszystkim jest to współczesna rozrywka skierowana do wszystkich, do młodszych, a także coraz starszych widzów.

Polega to głównie na nagrywaniu filmów. W naszym przypadku komedii, która ma rozweselać naszych widzów. Nasze życie faktycznie czasami jest bardzo śmieszne”.

Filip Zabielski – @filipzabielski

Filip na swoim tik toku zebrał już 4,6 miliona obserwujących, jednak jego kariera wychodzi mocno poza tą aplikację i jest o wiele bardziej barwna. Walczył on podczas gali FAME MMA 9, a także był uczestnikiem jednego programu o influencerach, “Fame czy Shame”.

Jest on niesamowicie znany i kojarzony, podczas trwania owego programu chłopak był na ustach wszystkich. Filip był także uczestnikiem projektu, który nazywał się “Dom TikTokerów”, a jego zasady były bardzo zbliżone do Teamu X, czy Ekipy Friza. Zabielski urodził się w 1996 roku.

Filip stara się raczej odseparować swoje prywatne życie od tego internetowego, więc w sieci nie ma zbyt wiele informacji o jego rodzinie. Wiadomo jednak, że ma młodszą siostrę, która również swoich sił próbuje w internecie.

Filip nie stanął pierwszy raz przed kamerami, kiedy nagrywane było “Fame czy Shame”. Chłopak swoich sił aktorskich spróbował już w 2020 roku, kiedy zagrał rolę drugoplanową w filmie “Jestem M. Misfit”.

Ewa Zawada – @dobrafraza

Ta przepiękna tiktokerka ma aż 6 milionów obserwujących, a jej profil oraz kariera ciągle się rozrastają. Dziewczyna urodziła się w 1996 roku, dokładnie 3 października i jest niezwykle popularna na tik toku, Instagramie, w całej sieci. Gwiazda, korzystając z popularności w internecie oraz sukcesu, który ciągle osiąga, prowadzi kursy, na których uczy, jak osiągnąć sławę w sieci.

Lekcje z jej udziałem kosztują aż 400 zł. Ewa została również twarzą “The Voice Of Poland”, 11 edycji, gdzie była “wyprowadzającą”. Promowała ona również program w swoich social mediach. Ewa mieszka wraz ze swoim chłopakiem Robertem, z którym w związku jest od 2017 roku.

Para nie kryje swojego związku i chętnie pokazuje swoje wspólne zdjęcia, czy filmiki, w mediach społecznościowych. Dlaczego jej nazwa to DobraFaza? Dziewczyna zdradziła, że według niej nazwa ta idealnie oddaje jej energię oraz podejście do życia i stan umysłu.

Vanessa – @havaniaaa

Dziewczyna na swoim koncie na tik toku zebrała już ponad 4 miliony obserwujących. Często ona pokazuje swoje świetne stylówki, a czasem nawet przydatne diy. Jest ona również ambasadorką firmy InHair Extentions.

Dziewczyna pierwszy film na tik toku udostępniła w marcu 2018 roku i od wtedy próbuje swoich sił za pośrednictwem aplikacji. Urodziła się ona 21 czerwca 1997 roku.

Serce tej pięknej dziewczyny niestety jest zajęte. Ma ona chłopaka, z którym często udostępnia materiały w swoich social mediach.

Daniel Xantos – @danielxantos

Na tik toku posiada on ponad 3,8 miliona obserwujących. Podobnie jak Filip Zabielski, był on również przez jakiś czas twarzą Domu TikTokerów.

O Danielu w internecie niestety niewiele wiadomo, chłopak bardzo rozgranicza swoje życie prywatne od tego w mediach społecznościowych. Na swoim tik toku chłopak udostępnia vlogi oraz zabawne filmiki. Współpracuje z wieloma firmami, na przykład z platformą Shopee.

 

You may also like

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00