Strona główna » Bliźniacy Twins Style podbijają TikToka!

Bliźniacy Twins Style podbijają TikToka!

Twins Style

by admin
0 comment
Bliźniacy Twins Style

Wyglądają dosłownie jak dwie krople wody. Śmieją się, że czasami nawet członkowie rodziny… mają problem, by ich odróżnić. Kiedyś planowali iść na studia związane z fotografowaniem i filmowaniem. Potem jednak odnieśli gigantyczny sukces na TikToku, który trwa do dzisiaj. Poznajcie Sebastiana i Huberta, którzy stoją za bardzo popularnym profilem Twins Style.

Co warto wiedzieć o duecie TikTok?

 

Twins Style to bliźniacy o imionach Sebastian i Hubert. Gwiazdy TikToka przyszły na świat 20 stycznia 1998 roku. Obecnie Sebastian i Hubert mają zatem (stan na 15 czerwca 2022 roku) po 24 lata. W młodości bliźniacy nosili okulary.

Panowie przyznali na jednym z filmików opublikowanych na platformie YouTube (w ramach popularnej serii Q/A – questions and answers), że mają po 183 cm wzrostu i około 70 kg wagi.

Bardzo nie lubią, kiedy inni nie potrafią ich rozróżnić. Szczególnie chodzi o osoby, które już jakiś czas z nimi przebywają, ale nie starają się dostrzec pewnych istotnych różnic.

 

Warto zaznaczyć, że bliźniacy do pewnego momentu bardzo nie lubili chodzić do szkoły. Jak sami twierdzą, byli uważani za dziwaków. M.in. z tego powodu, że zazwyczaj ubierali się dokładnie tak samo (co w przypadku bliźniaków jest akurat normą). Duet Twins Style podkreśla, że od drugiej klasy gimnazjum na szczęście wszystko się zmieniło.

Sebastian i Hubert nie chcą zaś za bardzo opowiadać o wcześniejszych latach szkolnych, które były dla nich ciężkie… Otwarcie stwierdzili, że przed tym przełomowym momentem mieli znacznie więcej negatywnych przeżyć niż pozytywnych. Z kolei czasy szkolne – od drugiej klasy gimnazjum – uważają już za bardzo udane.

Bliźniacy Twins Style

Sebastian i Hubert nie mają wielu przyjaciół. Twierdzą, że lubią poznawać nowe osoby, ale generalnie zazwyczaj trafiają na mało pozytywnych ludzi, którzy np. starają się wykorzystać ich pozytywne podejście itp. W jednym z wywiadów przyznali, że m.in. mnóstwo znajomych się od nich odwróciło, kiedy zaczęli aktywnie działać w sieci.

 

Jakie są najważniejsze cechy (według bliźniaków) pod kątem drugiej osoby? Przede wszystkim chodzi o bycie sobą. Dla Sebastiana i Huberta bardzo liczą się szczerość, prawdomówność oraz umiejętność wysłuchania…

 

Najwierniejszą fanką bliźniaków jest ich mama. Sebastian i Hubert wyraźnie podkreślają, że jej zdanie jest dla nich najważniejsze. Poza tym nie przejmują się zbytnio opiniami innych osób. Bliźniacy dostrzegają wiele plusów z posiadania rodzeństwa o praktycznie takim samym wyglądzie.

Przyznają jednak, że są momenty, kiedy „chcą sobie wydłubać oczy” (ma to miejsce szczególnie w czasie nagrywania filmików).

 

Ulubionymi serialami duetu Twins Style są „Riverdale” oraz „Stranger Things”. Bracia przyznają, że sami chętnie spróbowaliby swoich sił w aktorstwie.

 

Bliźniacy zazwyczaj razem chodzą na imprezy, chociaż zdarzają im się wyjścia także w pojedynkę. Przyznają, że potrafią złapać kontakt ze wszystkimi, co jednak zazwyczaj nie przekłada się na większe grono zaufanych znajomych. Marzeniem bliźniaków (szczególnie Huberta) jest podróż do Stanów Zjednoczonych.

 

Zawrotna kariera Twins Style na TikToku

 

Bliźniacy działają w internecie od 2015 roku. Początkowo nagrywali filmiki bardziej „dla zabicia czasu”. Na TikToku są od samego początku (od 2018 roku). Sebastian i Hubert sami nie spodziewali się, że odniosą tak wielki sukces.

Wielokrotnie przyznawali, że było to dla nich spore zaskoczenie. Warto podkreślić, że bliźniacy nie mogli liczyć na wsparcie najbliższego otoczenia. Poza mamą nikt ich nie dopingował, a rodzina, czy znajomi podchodzili do mediów społecznościowych bardzo sceptycznie…

 

Praktycznie wszyscy się zatem pomylili. W tym momencie bliźniacy Twins Style mają 14,8 milionów obserwujących na TikToku (dokładna nazwa konta to twinsstylee). Filmiki braci są wyjątkowo popularne. Do tej pory zgromadziły już ponad 324 miliony polubień! Jaka jest ich tematyka? Są to przede wszystkim treści rozrywkowe. Nie brakuje testowania tak zwanych „lifehacków”, czy filmików z przejściami („transition”).

 

Działalność na TikToku przyniosła im dużą popularność. Braciom się to podoba, chociaż podkreślają, że kiedyś byli tym wszystkim mocno przerażeni. Sebastian i Hubert mają dość „prostą” receptę na sukces. Trzeba być kreatywnym, mieć pomysł na siebie, a także cechować się naturalnością, ponieważ autentyczność jest doceniana przez odbiorców.

 

Czy są jacyś TikTokerzy, za którymi duet Twins Style nieszczególnie przepada? Bliźniacy twierdzą, że takich osób aktualnie nie ma. Dużo chętniej opowiadają o TikTokerach, których lubią. W tym gronie są m.in. Maria Jeleniewska (konto jeleniewska na TikToku), Marlena Sojka (marlenasojka), Ewa Zawada (dobrafaza), czy Sabina Pawlik (sabinitta).

 

Twins Style – profile na Instagramie

 

Sebastian i Hubert nie ukrywają, że wolą TikToka. I to nie tylko dlatego, że mają na tej platformie kosmiczne zasięgi. Uważają, że na TikToku panuje o wiele większa dowolność i można tam znaleźć praktycznie wszystko. Z kolei Instagram oceniają jako bardziej „sztuczny”.

Oczywiście, bliźniacy działają na tym serwisie internetowym, chociaż w tym roku kalendarzowym… dodali tylko jeden materiał. Ich konto to @twinsstyle1. Obecnie ten profil zgromadził 456 tysięcy obserwujących. Poza tym bracia mają też swoje osobne konta. Profil Huberta (@hub3rt3) śledzi blisko 70 tysięcy obserwujących. Tymczasem konto Sebastiana (@ssebasstian98) ma 74,3 tysięcy obserwujących.

 

Czy bliźniacy Twins Style udzielają się na YouTubie?

 

Tutaj sytuacja jest podobna, co w przypadku Instagrama. Bliźniacy mają swoje konto (o nazwie Twins Style), które zgromadziło ponad 35 tysięcy subskrybentów. Ich aktywność na tej platformie pozostawia jednak sporo do życzenia. Ostatni filmik został wrzucony cztery miesiące temu. Nie cieszy się on zbytnim zainteresowaniem, ponieważ do tej pory został odtworzony tylko 815 razy. Zdecydowanie widoczne jest zatem to, że Sebastian i Hubert skupiają się przede wszystkim na działalności na TikToku.

 

Twins Style a współprace z bardzo znanymi markami

 

Rewelacyjne zasięgi przekładają się oczywiście na kooperacje z rozmaitymi brandami. Bliźniacy mogą pochwalić się m.in. dealami z takimi markami, jak Wawel, Tymbark oraz Scrabble. 24-latkowie brali także udział w kampanii reklamowej butów ZX 2K BOOST, które zostały wypuszczone na rynek przez Adidasa. Trzeba przyznać, że filmik promocyjny zrobił naprawdę bardzo duże wrażenie… Z kolei w poprzednim roku kalendarzowym sławni TikTokerzy uczestniczyli w kampanii marki Canon o nazwie „Young Generation”. I to bardzo aktywnie. Organizatorzy wpadli bowiem na pomysł, żeby bliźniacy wzięli udział w grze miejskiej. Kolejne współprace z wielkimi markami są zaś tylko kwestią czasu.

 

You may also like

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00