Strona główna » Maria Jeleniewska

Maria Jeleniewska

Maria Jeleniewska

by admin
0 comment
Maria Jeleniewska

Nastolatka z Poznania królową Tik Toka

Maria Jeleniewska, znana po prostu jako “Jeleniewska”, to wbrew pozorom zwykła dziewczyna. Ma 20 lat, dwa lata temu pisała maturę, jak każdy w jej wieku. Różni się ona jednak nieco od swoich rówieśników, jest gwiazdą Tik Toka i wyznacza trendy w internecie!

Tik Tok – co to jest i o co chodzi w tej aplikacji?

reklama maria jeleniewskaTik Tok to mobilna aplikacja, która powstała na wzór upadłego już “Musical.ly”. Jej główną funkcją jest przesyłanie filmików na wzór teledysków muzycznych.

Twórcy podczas nagrywania ruszają ustami w rytm dźwięku, czasami tańczą, pokazują swoje talenty i wiele innych. Utworzona została poprzez przedsiębiorstwo ByteDance we wrześniu 2016 roku, jednak to w 2020 roku została najbardziej popularna.

W tym właśnie roku skorzystało z niej 2 miliardy użytkowników, była najczęściej pobieraną aplikacją na świecie.

Aplikacja ta ma ograniczenie wiekowe, korzystać mogą z niej osoby, które ukończyły 13 rok życia. Form udostępniania materiałów na Tik Toku jest kilka, m.in.:

 • lip-sync: twórca rusza ustami w rytm dźwięku/słów piosenki, udając, że śpiewa (zbliżone do playbacku), czasami także tańczy.
 • pokaz: prezentacja talentu, umiejętności twórcy.
 • stream/live – relacja na żywo.
 • stand-up: krótki filmik przedstawiający śmieszną sytuację, występ komediowy.
 • tutorial – poradnik. Najpopularniejszymi filmikami tego typu są poradniki makijażowe, czy domowe triki, mające ułatwiać życie na co dzień.

królowa tiktokaNa Tik Toku oczywiście da się zarabiać, dzięki czemu między innymi utrzymuje się gwiazda dzisiejszego artykułu, czyli Maria Jeleniewska.

Nastolatka zarabia tam jako influencerka, dzięki prowadzeniu “live’ów” lub promowaniu produktów. Podczas jednego, dwu-, czy trzygodzinnego live’a gwiazda jest w stanie zarobić nawet 200 dolarów.

Jak to działa? Transmisję na żywo oglądać mogą widzowie z każdego zakątku świata. To dzięki nim zarabiają najsławniejsi Tok Tokerzy.

Widzowie bowiem mogą wysyłać im “gifty”, donacje. Donacje te dają twórcom punkty, które następnie wymienić mogą na diamenty, a te później na żywą gotówkę.

Twórca, który zdobędzie minimalnie 100000 punktów ze wszystkich transmisji może zacząć je wymieniać. Dzięki źródłom udało się ustalić, że najpopularniejsi Tik Tokerzy z całego świata dzięki live’om zarobić mogą rocznie nawet kilkaset tysięcy złotych!

Drugą metodą jest promowanie produktów dzięki swoim filmikom, jednak na taką współpracę liczyć mogą jedynie bardziej znani Tik Tokerzy.

jej życieFirma, z którą współpracują, wysyła im najczęściej produkty z nowych kolekcji, które następnie influencerzy muszą wypromować. Produkty te oczywiście zostają ich własnością, nie muszą ich odsyłać.

Dzięki aplikacji zarabiać możemy też inaczej, niż robi to Jeleniewska. Jedną z takich metod jest na przykład konsulting i zarządzanie kontami. Taka metoda atrakcyjna będzie dla osób, które już długo i dogłębnie “znają się” z Tik Tokiem.

Praca w tym wypadku polega na pomocy innych podmiotom, najczęściej firmom, które starają się wypromować swoje produkty.

Zadaniem konsultanta będzie promowanie tych artykułów na dużą skalę, tworzenie treści, docieranie do coraz większej grupy widzów. Kolejną metodą jest ta, którą nazywamy “najpierw odbiór, potem sprzedaż”.

pomiar reklamMetoda ta najlepiej sprawdzi się u osób, które wiedzą, jak dotrzeć do naprawdę dużej grupy odbiorców. Kiedy właściciel konta wypromuje je, następnie przechodzi do jego sprzedaży.

Najczęściej kontem z dużą ilością obserwujących zainteresowane są firmy, które chcą promować swoje produkty.

Kto to jest Jeleniewska i ile zarabia ta królowa Tik Toka?

Maria Jeleniewska jest najpopularniejszą Polką na Tik Toku. Stan jej obserwujących na dzień 24 maja 2022 roku to aż 13,4 miliony!

Dziewczyna obraca się w świecie show-biznesu, znają ją różne polskie oraz zagraniczne gwiazdy, a także miliony fanów z całego świata!

Nastolatka swoją przygodę z internetem i Tik Tokiem zaczęła już w wieku 14 lat. Jej starannie zmontowane i atrakcyjne w odbiorze filmiki codziennie ogląda coraz więcej osób!

 

Maria Jeleniewska Tik Tok

maria jeleniewskaJeleniewska urodziła się 10 maja 2022 roku, ma obecnie 20 lat i mieszka w Poznaniu. Ma ona brata oraz siostrę.

Maria jest osobą bardzo rodzinną , w jednym z wywiadów przyznała, że mama jest jej ogromnym wsparciem, dzięki jej pomocy zaistniała w internecie, za co jest jej bardzo wdzięczna.

Więcej informacji o rodzicach gwiazdy jednak nikt nie posiada, dziewczyna zatrzymuje niektóre sfery swojego życia w prywatności.

Szczegółowych informacji na temat zarobków tej 20-letniej królowej Tik Toka także nie znajdziecie, jednak dziewczyna działa prężnie nie tylko na Tik Toku, ale także na Instagramie.

Na swoim koncie ma współprace z takimi firmami, jak: Wedel, H&M, Fanta, Adidas, czy Maybelline, co za tym idzie, jej zarobi z pewnością są satysfakcjonujące.

Dziewczyna sama jednak przyznała, iż uważa, że w niektórych “normalnych” pracach można zapewne zarobić więcej od niej, jednak kto nie chciałby zarabiać większej sumy siedząc w domu, a przy okazji zdobywając popularność?

Ciekawostki na temat Marii Jeleniewskiej

 • Maria została okrzyknięta “królową przejść”. Dziewczyna stosuje różne efekty, aby jej filmiki były wykonane jak najbardziej starannie, żeby dobrze się je oglądało i były przyjemne dla oka.
 • W młodości gwiazda trenowała karate i pływanie, jednak była zmuszona przerwać przez kontuzję.
 • Jest biegła w takich językach jak angielski i niemiecki, a obecnie uczy się nawet hiszpańskiego!
 • Jej wymarzonymi studiami są studia lingwistyczne. W jednym z wywiadów przyznała, iż planuje skończyć je w Poznaniu lub a Austrii.
 • Została ona nominowana w ramach Ofeminin Influence Awards w kategorii “Future Thinker”.
 • Z rozszerzeń na maturze zdawała angielski, niemiecki oraz polski.
 • W wywiadzie dla Ofeminin zdradziła, że od zawsze lubiła pokazywać się szerszej publiczności, nie bała się wytykania palcami, czy niemiłych komentarzy ze strony rówieśników.
 • Nastolatka występowała w sztukach teatralnych, dużo tańczyła.
 • Przyznała, że jej mama jest także jej opiekunką w internecie. Dba o jej wizerunek, a także o to, co dodaje.

You may also like

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00